Tincture - Sincere

Posted by sincere@1 15.09.2014 0 Comment(s)

Vinotēka TINCTURE SINCERE ir īpaša vieta vīna mīļotājiem, kur atradīsiet unikālus vīnus no visas pasaules – gan no vadošajiem vīna reģioniem, gan saulainās Horvātijas, kuras vīnus paspējuši novērtēt arī Latvijas vadošie vīnziņi.
Vai esat jau paspējuši nobaudīt Latvijas vīnus? Ja vēl nē, tad pie mums varēsiet iepazīties ar lieliskākajiem pašmāju meistardarbiem – pieneņu, bērzu sulas, upeņu, rabarberu un citiem augļu un ogu vīniem.

Mēs piedāvājam iespējams labāko Francijas vīnu izlasi Latvijā, turklāt mūsu kolekcijā atrodami arī īpaši reti vīni, kuri darīti pat pirms vairākām desmitgadēm. Tā būs lieliska dāvana vīnu pazinējiem un kolekcionāriem.

Ne mazāk lielisks ir mūsu Itālijas vīnu piedāvājums. Vairāki vīni ir pārstāvēti neapšaubāmi labākajā Latvijas restorānā “Vincents”. To skaitā ir “Guizzo” darītais populārais itāliešu dzirkstošais vīns “Prosecco”, no izcilākās šī vīna audzēšanas vietas Valdobiadenes komūnā.
Līdzās vīniem sortimentā atrodamas arī Premium kvalitātes delikateses no Itālijas “zābaka papēža” – Apūlijas. Radītas pēc senām receptēm, tās pārsteigs pat visizvēlīgāko gardēdi. Sulīgi saulē kaltēti tomāti, ar tunci un kaperiem pildīti asie pipari, nepārspējamās “Bella di Cerignola” olīvas – tās ir tikai dažas no īpašajām veltēm, kuras mēs Jums esam sarūpējuši.

No stiprā alkohola klāsta piedāvājam gan klasiku, gan arī ko nebijušu – modīgo “Laurent Jouffe” konjaku un brendiju. Ja vēlēsieties pārsteigt Francijas cienītāju jubilejā, piedāvājumā atradīsies lieliskus jubilejas gadu franču armanjakus koka kastēs. Pāris darbadienu laikā pēc pasūtījuma sagādāsim praktiski jebkura gada armanjaku, sākot no pagājušā gadsimta sešdesmitiem gadiem.

Jebkuru no mūsu vīniem vai stiprajiem dzērieniem var nobaudīt arī tepat uz vietas (iegādājoties pudeli, turklāt bez papildus uzcenojuma).

Leave a Comment